Uitslagen 2018

10 aug 2018


Optocht
Grote wagens en groepen:

1. team Hageveld: Romeinse strijders

2. Schanebroek: Max Verstappen

3. Koen Horenberg: Arie en Bastiaan

4. Boerschop Jeugd: wagen

5. Ketenbattle: Ketenbattle wordt gelanceerd.

 

Zaadwagens:

1.Oude Boerschop

 

Kleine wagens:

1.Arjan Koerkamp: Jeugd vroeger en nu

2.Matthijs, Tije, Olivier, Bram en Wessel: New Kids

3.Indy Bootsveld:Sprookjes

 

Kleine groepen:

1.Huize Jansman: Rebelse Bloemetjes

2.Enola, Cille, Silke en Bo: Wifies

3.Bootsveld: Goed Bewaren

 

Fietsen en Karren:

1.Jacob Klein Koerkamp: Autorace

2.Luca en Xavi: Al 43 jaar wordt er geracet naar het Luttenbergsfeest

 

Publieksprijs:

1. Schanebroek : Max Verstappen

 

Tuinversiering

1.Havekamp 27: Illegale drankstokerij

2.Zandrug 16: Uitgebreid

3. van de Kettenstraat de Uutkiektoren

 

Straatversiering

1.Boerties Bochte: De Reus

2.Lemelerweg: 700 jaar een Bult te vieren

3.van Maurickstraat: Typisch Luttenberg

 

De slimste Luttenberger

Slimste Luttenberger: John van Dartel

Slimste team: het Zilverhuus

 

Vogelgooien

Nieuwe prins(es) van Luttenberg: Moniek Kogelman

Nieuwe jeugd prins(es) van Luttenberg: Stein Schoorlemmer

 

 

Jeu de Boules

Winnaar Dames: Doortje van de Sligte

Winnaar Heren: Ben Neppelenbroek

 

Dondert de berg af, extreem buikschuiven

Winnaar heren: Mauro Reimert

 

Kalverkeuring

Miss Salland: Tijs uit Luttenberg

Miss Red: Tijs uit Luttenberg

Miss Black: Jansman uit Mariënheem

Schoonste Kalf: Alferink uit Luttenberg

 

Kratstapelen

Ruurd Oldebijvank en Gerben Oosterlaar  23 kratten

Beste damesteam

Amy Kogelman en Laura Heuven           20 kratten

 

Gatgraven

1. Noud Holterman en Nick Jansen       2.379m

2.Rick Holtmaat en Jack Wagenvoort   2.345m

3. Cas Rensen en  Patrick Veldman        2.338m

Beste damesteam:

Maud Klein Koerkamp en Inge Maatman 1.72m

 

Zwientie tikken

Winnaar dames: Inge Lugtenberg

Winnaar heren: Floris van Dam

 

Panna toernooi

Winnaar 6-7 jaar: Jorn Langenkamp

Winnaar 8-9 jaar: Sil van der Vlist

Winnaar 10-11 jaar: Stijn Schoorlemmer

Winnaar 12-13 jaar: Luuk Hulsman

Winnaar 14+: Lenny Vloedgraven

 

Ketenbattle

Naam keet: Pedaalemmer

Top