Uitslagen 2019

10 jul 2019



Optocht
Grote wagens en groepen:

1.Vincent en zijn vriendjes; Vatbaar voor bier

2.Jongeren van de Boerschop; De brandweer

3.Johan Wispels; eerste maanlanding

4.Schanebroek; zie braand op de Luttenbergring

5.De Bosfappers; Apres ski – dondersmooi

6.Boerties Bochte; Boerties Bochte…. Dat zit wel goed


Zaadwagens:

1.Boerschop; Duurzaam gas komt altijd van pas

2.Boerschop; Windenergie


Kleine wagens:

1.Schanekampsweg; Gaan met die banaan

2.Keet pedaalemmer; keet pedaalemmer legt de lat hoog

3.Kanlfuif; Neon


Kleine groepen:

1.Stelletje Koekenbakkers; Stelletje Koekenbakkers

2.Melle, Robine, Sam en Ties; Aandachtstrekkers voor trage wifi’s

3.Emo’s; We laten de emoties los


Fietsen en Karren:

1.

2.


Publieksprijs:

1.Jongeren van de Boerschop; de brandweer


Tuinversiering

1.Lemelerweg 26-28; spreuken en gezegden

2.Kortenhorst 19; theezakje

3.Zandrug 16; het giet zoals het giet


Straatversiering

1.Havekamp; spelen met taal

2.Zandrug; Luttenbergsfeest, we zijn er als de kippen bij

3.Helmichstraat; een zonnige buurt


De slimste Luttenberger

Slimste Luttenberger: Lianne Oortwijn

Slimste team: Familie Oortwijn


Vogelgooien

Nieuwe prins(es) van Luttenberg: Miranda Hoonhorst

Nieuwe jeugd prins(es) van Luttenberg: Teun Holtmaat


Jeu de Boules

Winnaar Dames: Doortje van de sligte

Winnaar Heren: Henri Fikken


Slep um der deur

Winnaar heren; Keet het Bankie

Winnaar dames;


Kalverkeuring

Miss Salland: Reimert, Luttenberg

Miss Red: Overgoor, Marienheem

Miss Black: Reimert, Luttenberg

Schoonste Kalf: Raamsteeboers, Hellendoorn


Kratstapelen

1.Arjan Koerkamp en Reinhard Lommers 24 kratten

Beste damesteam

1.


Gatgraven

1.Paul Lugtenberg en Sylvester Holtmaat 2,55

2.Cas Rensen en Patrick Veldman 2,495

3.Kevin Lugtenberg en Rene Temmink 2,425

Beste damesteam:

1.Jolanda Loohuis en Jos van Mans 1,575


Zwientie tikken

Winnaar dames: Iris Holtmaat

Winnaar heren: Harry Schutte


Panna toernooi

Winnaar 6-7 jaar:

Winnaar 8-9 jaar:

Winnaar 10-11 jaar:

Winnaar 12-13 jaar:

Winnaar 14+:


Ketenbattle

Naam keet: Keet Pedaalemmer

Benieuwd naar de uitslagen in 2018? Ga naar de uitslagenpagina 2018