10 aug 2018
Optocht
Grote wagens en groepen:
1. team Hageveld: Romeinse strijders
2. Schanebroek: Max Verstappen
3. Koen Horenberg: Arie en Bastiaan
4. Boerschop Jeugd: wagen
5. Ketenbattle: Ketenbattle wordt gelanceerd.
Zaadwagens:
1.Oude Boerschop
Kleine wagens:
1.Arjan Koerkamp: Jeugd vroeger en nu
2.Matthijs, Tije, Olivier, Bram en Wessel: New Kids
3.Indy Bootsveld:Sprookjes
Kleine groepen:
1.Huize Jansman: Rebelse Bloemetjes
2.Enola, Cille, Silke en Bo: Wifies
3.Bootsveld: Goed Bewaren
Fietsen en Karren:
1.Jacob Klein Koerkamp: Autorace
2.Luca en Xavi: Al 43 jaar wordt er geracet naar het Luttenbergsfeest
Publieksprijs:
1. Schanebroek : Max Verstappen
Tuinversiering
1.Havekamp 27: Illegale drankstokerij
2.Zandrug 16: Uitgebreid
3. van de Kettenstraat de Uutkiektoren
Straatversiering
1.Boerties Bochte: De Reus
2.Lemelerweg: 700 jaar een Bult te vieren
3.van Maurickstraat: Typisch Luttenberg
De slimste Luttenberger
Slimste Luttenberger: John van Dartel
Slimste team: het Zilverhuus
Vogelgooien
Nieuwe prins(es) van Luttenberg: Moniek Kogelman
Nieuwe jeugd prins(es) van Luttenberg: Stein Schoorlemmer
Jeu de Boules
Winnaar Dames: Doortje van de Sligte
Winnaar Heren: Ben Neppelenbroek
Dondert de berg af, extreem buikschuiven
Winnaar heren: Mauro Reimert
Kalverkeuring
Miss Salland: Tijs uit Luttenberg
Miss Red: Tijs uit Luttenberg
Miss Black: Jansman uit Mariënheem
Schoonste Kalf: Alferink uit Luttenberg
Kratstapelen
Ruurd Oldebijvank en Gerben Oosterlaar 23 kratten
Beste damesteam
Amy Kogelman en Laura Heuven 20 kratten
Gatgraven
1. Noud Holterman en Nick Jansen 2.379m
2.Rick Holtmaat en Jack Wagenvoort 2.345m
3. Cas Rensen en Patrick Veldman 2.338m
Beste damesteam:
Maud Klein Koerkamp en Inge Maatman 1.72m
Zwientie tikken
Winnaar dames: Inge Lugtenberg
Winnaar heren: Floris van Dam
Panna toernooi
Winnaar 6-7 jaar: Jorn Langenkamp
Winnaar 8-9 jaar: Sil van der Vlist
Winnaar 10-11 jaar: Stijn Schoorlemmer
Winnaar 12-13 jaar: Luuk Hulsman
Winnaar 14+: Lenny Vloedgraven
Ketenbattle
Naam keet: Pedaalemmer