Luttenbergs Feest

Luttenbergs Feest, daar geniet je het meest! nieuwsbrief

Uitslagen 2016

Installround

  

Klik op een activiteit

 


Optocht

 

Grote wagens en groepen:

1. Boerschop jeugd: Paard van Troje

2. Nineteam: Zomer in Tirol

3. Bendijkman: Luttenbergsfeest door de jaren heen

 

Zaadwagens:

1. De Boerschop: Olln Boerschop

 

Kleine zaadwagens:

1. De zoad kopp'n; Wulle bint vlot!

 

Kleine wagens:

1. Bram Schutte: De iezeren ezel

2. Wessel, Mathijs, Tije, Olivie: Beachparty

 

Kleine groepen:

1. Karin en Danielle: Luttenbergsfeest bevalt goed

2. Schiphorst: Bere gezellige optocht

3. Bijzondere band: Sterke band

 

Fietsen en Karren:

1. Twan en Maartje Tijs: Kermisklantjes

2. Lynn, Joni en mama: heksies

3. Van Essen: Daar wil je niet bijlopen

 

Publieksprijs:

1. Bendijkman: Luttenbergsfeest door de jaren heen

Naar boven 


Tuinversiering

 

1. Holteveenseweg 1: Luttenbergsfeest 40 jaar publiekstrekker

2. Heuvelweg 11: Wat is de natuur toch mooi in Luttenberg

3. Tuin Esmoreit: Puck en de pattenflat

 Naar boven 


Straatversiering

 

1. De Borgwijk: Boerengat

2. De Havekamp: Vergrijzing

3. Kerkvogels: De jongens tegen de meisjes

 Naar boven


De slimste Luttenberger

 

Slimste Luttenberger: Yvonne Klein Koerkamp

Slimste team: Helmichstrasse

Naar boven


Vogelgooien

 

Nieuwe prins van Luttenberg: Erik Hogeboom

 Naar boven


Jeu de Boules

 

Winnaar Dames: Marie Schoot Uiterkamp

Winnaar Heren: Theo Kleine Toereers

Naar boven


Dondert de berg af, extreem buikschuiven

 

1. Vincent Oosterlaar 

Naar boven


Kussengevecht 

 

1. Thijs ten Have

2. Harm Klein Koerkamp

3. Siebe Lorkeers

Naar boven

 


Kalverkeuring

 

Miss Salland

Jansman, Mariënheem

 

Miss Red

Brandwacht, Haarle

 

Miss Black

Jansman, Mariënheem

 

Schoonste Kalf

Kemper, Raalte

Naar boven


Kratstapelen

 

1.Niek veldkamp - Niek Reimert 26 kratten

2.Erwin Daggenvoorde - Harry Schutte 25 kratten

3.Stefan Klein Koerkamp - Roy Veldkamp 23 kratten

Beste damesteam:  Dominque Heuven - Linda Vrielink 19 kratten

Naar boven


Gatgraven

 

1.Paul Lugtenberg - Sylvester Holtmaat    (2.28m)

2.Marty Buis - Jeroen Buis  (2,24m)

3.Noud Holterman - Etienne Beuwer     (2,23m)

Beste damesteam: Maud Klein Koerkamp - Inge Maatman     (1,62)

Naar boven


Zwientie tikken

 

Winnaar dames:Wies Jansen Holleboom (Luttenberg)

Winnaar heren: Robin Schneider (Duitsland)

Naar boven


Panna toernooi

Winnaar 6-7 jaar: Mees Oosterwechel

Winnaar 8-9 jaar: Stijn Schoorlemmer

Winnaar 10-11 jaar: Justin Meijer

Winnaar 12-13 jaar: Hugo Koggel

Winnaar 14+: Jelmer Vegterlo

 

                                                                                                                                                                                                     Naar boven

 

Affiche met programma Luttenbergs feest Affiche met programma Luttenbergs feest
Laatste weekend bouwvak; live bands in 2 tenten!

Ontwerp: Niek Dijkman. Realisatie: Ben Ramaaker.nl